Znížená cena!

99 Gretzky: Príbeh hokejovej legendy

99 Gretzky: Príbeh hokejovej legendy

Nový produkt

9788089311613

TIMY Partners s.r.o.

1 Položka

Na sklade

10,49 € s DPH

14,99 € s DPH

-30%

Jedna z desiatich najlepších kníh o hokeji.

Gretzkeho hokejová genialita bola očividná od chvíle, keď začal ako šesťročný chlapec hrávať organizovaný hokej. V prvej detskej hokejovej sezóne dal jeden gól a v piatej 378. Ako hráč Edmontonu Oilers a neskôr Los Angeles Kings bol doslova nezastaviteľný. Získal šesť Hartových trofejí ako najhodnotnejší hráč NHL, desať Rossových trofejí ako najlepší strelec a štyri Stanleyho poháre. Aj v kluboch St. Louis Blues a New York Rangers dokazoval vysokú kvalitu hokejového vodcu, elegána i džentlmena na ľade i mimo neho.

Základom tejto knihy sú tisícky hodín rozhovorov, nových interview a množstvo detailných informácií zo zákulisia Gretzkeho prestupu do Los Angeles Kings, o jeho účasti na Kanadských pohároch a olympijských hrách či už ako hráča, alebo generálneho manažéra. A samozrejme, čitateľ v knihe nájde to najhlavnejšie: Gretzkeho najväčšie zápasy a najväčšie góly.

Autor tohto objavného, zasväteného a vyčerpávajúceho životopisu Al Strachan je sprievodcom po ceste života Waynea Gretzkeho, akého sme dosiaľ nemali.

Typ Kniha
Autor Al Strachan
nakladateľstvo TIMY Partners s.r.o.
ISBN 9788089311613
Počet strán: 336
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 155×230 mm
Hmotnosť: 495 g
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2015

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!