Znížená cena!

Móda

Móda

Nový produkt

9788055140087

IKAR, a.s.

1 Položka

Na sklade

44,91 € s DPH

49,90 € s DPH

-10%

Oblečením, ktoré nosíme, vyjadrujeme, kým sme. Móda zasa predstavuje obrazové dejiny všetkého, čo si ľudia obliekali. Alebo, ak niečo bolo v móde, nájdete to aj v MódeOd extravagancie starovekého Egypta cez ozdobnosť baroka a rokoka k legendárnym módnym domom, ako sú Chanel a Dior, až po najnovšie značky – to všetko zachytáva táto fascinujúca zbierka odevov a štýlov, ktorá jasne ukazuje, ako móda odráža miesto svojho vzniku a danú dobu.

Fotografická výprava do minulosti predstavuje klasické šaty zo všetkých uhlov a približuje detaily látok, krajčírskeho spracovania a doplnkov, ktoré práve z týchto šiat urobili kultové alebo jednoducho výnimočné kusy. Dvojstranové obrázky zachytávajú náladu spoločnosti alebo momenty stelesňujúce atmosféru doby – od extravagancie na kráľovských dvoroch po zrodenie fenoménu supermodelky.

Kniha Móda vznikla v spolupráci so Smithsonovým inštitútom, najväčšou múzejnou a výskumnou inštitúciou na svete, ktorá zastrešuje 19 múzeí a galérií, ako aj Národnú zoologickú záhradu. 

Preklad: Hana Brunovská, Kristína Gavalierová, Vlasta Greschová, Jana Holková, Alexandra Hríbiková

Typ Kniha
Autor Kolektív autorov
nakladateľstvo IKAR, a.s.
ISBN 9788055140087
Počet strán: 480
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 252×301 mm
Hmotnosť: 2823 g
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2014

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!