Znížená cena!

Profesionálne opatrovateľstvo

Profesionálne opatrovateľstvo

Nový produkt

9788080633301

Vydavateľstvo Osveta spol. s r.o.

Titul má mierne znečistený obal.

Viac detailov

1 Položka

Na sklade

6,03 € s DPH

6,70 € s DPH

-10%

Študenti odborov starostlivosť o seniorov, opatrovateľstvo, zamestnanci zariadení sociálnych služieb a zamestnanci zariadení opatrovateľskej služby, členovia rodiny a blízke podporné osoby seniorov, ktorí pomoc vyžadujú, nájdu v texte východisko k riešeniu niektorých opatrovateľských činností.
Kniha je zameraná na všeobecné podmienky opatrovania a starostlivosti o seniorov. Je prvou časťou, na ktorú nadväzujú ďalšie, ktoré problematiku opatrovateľskej praxe a teórie doplňujú a rozširujú.Kniha vznikala na základe potrieb praxe. Míľnikom vo vývoji opatrovateľského vzdelávania je etapa prechodu od jednotlivých krátkodobých kurzov, nezriedka spornej kvality, organizovaných rozmanitými organizáciami, k procesu budovania systematického školského vzdelávania, ktoré smeruje k získaniu odbornej spôsobilosti na výkon odborných činností opatrovateľa.
Veríme, že spoločne prispejeme k rozvoju kvalitného opatrovateľstva a napomôžeme dôstojný, kvalitný a šťastný život osobám, ktoré pomoc opatrovateľa potrebujú.

Typ Kniha
Autor Krišková Anna
nakladateľstvo Vydavateľstvo Osveta spol. s r.o.
ISBN 9788080633301
Počet strán: 164
Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 174x240 mm
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2010

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!