Sladké pečenie (Ottova kuchárka)

Sladké pečenie (Ottova kuchárka)

Sladké pečenie (Ottova kuchárka) – Pomocníčka v kuchyni 

Veľmi rada pečiem a varím pre mlsné jazýčky mojich najbližších. 

Pri príprave rôznych pochúťok sa mi stala veľkou pomocníčkou kniha receptov  na sladké pokrmy Ottova kuchárka – Sladké pečenie. 

Už len pri jej listovaní sa vám zbiehajú slinky, keď vidíte veľké farebné ilustrácie lahodných dobrôtok, ktorými je naplnená celá kniha. V tejto štyristostranovej knihe nájdete vyše tisíc receptov na sladké dobroty na všedný deň, ale aj na slávnostné a sviatočné príležitosti. Nájdete v nej dokonca aj recepty na múčniky pre diabetikov, ktoré tiež vyzerajú veľmi lákavo.

V knihe mám pár obľúbených a osvedčených receptov, ktoré často opakujem. Ako sa hovorí „Jeme aj očami“, preto sa vždy snažím, aby sa moje sladké výtvory čo najviac podobali príťažlivým ilustráciám pokrmov z tejto kuchárky.

Občas rada vyskúšam aj nový recept, či už na dobrotu varenú, pečenú alebo pripravovanú za studena.Recepty sú zostavené prehľadne a tak mi umožňujú ľahko zvládnuť prípravu sladkých pokrmov, aj keď nie som práve najskúsenejšia kuchárka.

Aj vďaka tejto mojej pomocníčke dokážem ako správna gazdinka,vytvoriť príjemnú pohodu pri stretnutiach s rodinou či priateľmi.

 

Autor: Juli K.

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!