Znížená cena!

OpenOffice.org 1.1

OpenOffice.org 1.1

Nový produkt

9788089190089

COMPUTER PRESS

Užívateľská príručka

Titul má mierne znečistený obal. Rohy sú mierne pokrčené.

Viac detailov

1 Položka

Na sklade

6,62 € s DPH

8,27 € s DPH

-20%

V našej publikácii sa OpenOffice.org naučíte inštalovať v systémoch Linux i Windows (prílohou knihy je CD s kompletnými inštalačnými súbormi) a zvládnete prácu s jeho jednotlivými aplikáciami. Kniha vás prevedie krok za krokom všetkými znalosťami potrebnými pre tvorbu profesionálnych dokumentov.
Textový editor OpenOffice.org Writer – naučíte sa základy tvorby textových dokumentov a ich formátovanie, využitie šablón a štýlov i automatické vkladanie a formátovanie textu.
Tabuľkový procesor OpenOffice.org Calc – návrhy štruktúry tabuliek, vzorce, formátovanie tabuliek i grafov pre vás budú s touto knihou veľmi jednoduché.
Prezentačný nástroj OpenOffice.org Impress – zvládnete základy tvorby prezentácie, jej predvádzanie i export na web.
Kresliaci program OpenOffice.org Draw – naučíte sa využívať jednoduchšie kresliace funkcie programu, ale i náročnejšie efekty, napríklad trojrozmerný text a rotáciu objektov.
Kapitola tipov vás okrem iného prevedie funkciami ochrany dokumentov tabuliek a naučí vás i základom návrhov zložitejších databázových tabuliek.
OpenOffice.org je plne lokalizovaný do slovenčiny a úplne zadarmo. Na CD je najnovšia verzie OpenOffice.org 1.1.3., ktorá bola uvoľnená v októbri 2004. Popisy a obrázky uvedené v knihe zodpovedajú postupom v tejto verzii.

Typ Kniha
Autor SuSe
nakladateľstvo COMPUTER PRESS
ISBN 9788089190089
Počet strán: 168
Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 170×230 mm
Hmotnosť: 350 g
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2004

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!