Znížená cena!

Nástrahy a překážky při hledání smyslu života

Nástrahy a překážky při hledání smyslu života

Nový produkt

9788081004414

Eugenika s.r.o.

1 Položka

Na sklade

8,64 € s DPH

9,60 € s DPH

-10%

"Aké opojné je byť v očiach druhých osvietenou bytosťou, človekom, čo má svoj život vo vlastných rukách! Koľko obdivu a pozornosti sa nám zrazu dostava od iných! Nejeden z nás ten opojný pocit, že nám je zrazu všetko jasné, pozná, najmä ak má za sebou ťažkú a bolestnú cestu hľadania. No veľakrát je to len ďalšia forma prekážky, ďalšia lekcia, ako neupadnúť do pýchy či nebodaj spasiteľského komplexu. 

Táto nezvyčajná, no dôležitá kniha sa nebojí podobné javy pomenovať a rozobrať. V skutočnosti nám totiž môže bránu k šťastnému životu či ďalšiemu duchovnému rastu zatvoriť rovno pred nosom bez toho, aby sme si to vôbec uvedomili. Jej zámerom je veľmi erudovane a komplexne tento „syndróm predčasného osvietenia“ popísať a ukázať, ako sa ho vyvarovať. Upozorňuje aj na ďalšie možné prekážky a pasce a ponúka rady, ako ich prekonať, prípadne sa do nich vôbec nechytiť. 

Aby sme autorke vôbec uverili, že sa sama do takejto pasce nechytila, bravúrne využíva príklady zo života iných ľudí. Nehovorí tak len sama za seba, ale necháva zaznieť hlasy rôznych významných učiteľov a autorov našej doby. Kniha je plná citátov a výpovedí duchovných autorít, zaujímavých, čestných, úprimných, skúsených ľudí, ktorí majú už nejednu tú prekážku za sebou. Tí všetci sa zamýšľajú nad tým, ako vlastne prebieha proces hľadania, prebudenia aj takzvaného osvietenia; ako sa človek stáva múdrym, zrelým a vnútorne naplneným; ako sa dá pomôcť aj iným ľuďom alebo ich viesť. 

Táto unikátna kniha je určená každému, kto túži po vyššom poznaní, kto hľadá zmysel života, kto chce byť lepším človekom, alebo kto sa dokonca cíti byť oprávnený učiť, liečiť a usmerňovať druhých. "

Typ Kniha
Autor Mariana Caplan
nakladateľstvo Eugenika s.r.o.
ISBN 9788081004414
Počet strán: 230
Väzba: mäkká väzba
Rozmer: 130×200 mm
Hmotnosť: 200 g
Jazyk: český jazyk
Rok vydania: 2016

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!