Znížená cena!

Tokio Hotel

Tokio Hotel

Nový produkt

9788085402711

Kniha má jemne poškodený a pokrčený obal.

Viac detailov

1 Položka

Na sklade

3,49 € s DPH

4,98 € s DPH

-30%

Milí fanúšikovia TH,

stala sa nám čudná vec. Do nášho vydavateľstva prišiel človek a doniesol na disku text a hárok linajkového papiera so štyrmi podpismi. Odovzdal to prvému pracovníkovi, ktorého stretol, so slovami, že „Vy už budete vedieť, čo s tým“. Nepovedal svoje meno a nenechal na seba kontakt. Text sme pozreli a ukázalo sa, že sú to slovenské preklady množstva dostupných informácií o nemeckej kapele Tokio Hotel. Rozhovory z nemeckých denníkov a časopisov (aj s odkazmi na originálny text), novinky, portréty členov a texty pesničiek.

Podpisy na papieri boli originálne autogramy Billa a spol.
Neznámy autor teda chcel, aby sme jeho prácu publikovali a dostali ju k vám, fanúšikom skupiny. Tak sme tak urobili.

Bol menšej postavy, oblečený v širokých nohaviciach a mikine s kapucňou. Mnohí hip-hoperi nepovažujú Tokio Hotel za kapelu, ktorá si zaslúži rešpekt. Možno preto chcel ostať utajený - proste neznemožniť sa pred partiou. Nech už to bolo akokoľvek, odviedol kus skvelej práce. Overovali sme si na internete autentickosť prekladov a zistili, že ich nemecké predlohy naozaj na rôznych internetových stránkach existujú a boli publikované v denníkoch a časopisoch. Nevieme, odkiaľ mal originály podpisov, ale zdá sa, že naozaj patria členom kapely.

Knihu sme doplnili o slovník, ktorý nám v pôvodnej verzii od neznámeho autora trocha chýbal. To je však jediný náš dodatok k jeho textu. V texte sú slová zo slovníka vyznačené tučnou kurzívou.

Obrázky, fotky a popisky k nim sme zaobstarali sami.

korektori

Typ Kniha
Autor Od neznámeho autora
nakladateľstvo Infopress
ISBN 9788085402711
Počet strán: 112
Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 148×210 mm
Hmotnosť: 113 g
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2006

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!