Znížená cena!

Priatelia, milenci a iné nerozvážnosti

Priatelia, milenci a iné nerozvážnosti

Nový produkt

9788055120881

IKAR, a.s.

Titul má mierne znečistený prebal.

Viac detailov

1 Položka

Na sklade

8,91 € s DPH

9,90 € s DPH

-10%

Fiona Neillová v jednom interview prezradila, že sa pri písaní románu inšpirovala fotografiou skupiny mladých ľudí prázdninujúcich na riečnom člne spred dvadsiatich rokov.

Úvahy, ako sa asi vyvinuli ich osudy a priateľstvá, sa rozrástli do príbehu troch manželských párov na prahu štyridsiatky.
Na snímke sa dajú vybadať náznaky utajovanej udalosti, ktorá svojimi dôsledkami ovplyvnila život hrdinov. Bez nej by nedošlo k dramatickým situáciám na oslavách narodenín v prenajatom dome na jednom z ostrovov Vnútorných Hebríd v Škótsku. Ich priateľstvo naštrbilo, keď sa dozvedeli jeden o druhom celú pravdu. K nepríjemnému poznaniu dochádza v čase, keď sa páry ocitajú na životnej križovatke.
Dartovci sú manželmi len krátko, len prednedávnom sa im narodilo prvé dieťa a Janey Dartová chce za každú cenu spojiť materstvo v pokročilom veku s vedúcou funkciou v právnickej kancelárii.

V rodine Diamondovcov prežívajú vážnu krízu – neurologička Laura túži po treťom dieťati, kým scenárista Sam je zásadne proti. Chystá sa manželke za chrbtom podrobiť sterilizácii.

Manželstvo londýnskej celebrity, majiteľa vychytenej reštaurácie Jonathana Sleetha, trvá najdlhšie. Problémy manželov zaskočia ich samých, prekvapia priateľov a prispejú k rozuzleniu, ktoré pripomína príbeh s kriminálnou zápletkou.

Typ Knihy viazané
Autor Neillová Fiona
nakladateľstvo IKAR, a.s.
Jazyk slovenský
Rozmery 206 x 132 x 21 mm
Vydanie 1
Počet strán 280
Vydanie - datum 2009-11-01
Hmotnost 300 g
ISBN 978-80-551-2088-1

30 Produktov v rovnakej kategórii

Produkt bol úspešne pridaný do porovnania produktov!