A opäť vstanem!

Kód: 9788057042655
Neohodnotené
€29,90
Momentálne nedostupné

Autor: Lucia Ďuračková

 

Prvá slovenská inšpiratívna literatúra, odporúčaná klinickými psychológmi.
Každý z nás už niekedy zažil, aké je to ocitnúť sa na dne. Všetci máme svoj vlastný originálny životný príbeh. Ale pritom nás spája jedna veľká spoločná túžba - chceme byť šťastní.
A práve z tohto dôvodu vznikla kniha:
A opäť vstanem!

5 x PREČO je táto kniha výnimočná?

Detailné informácie

Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Pri nákupe nad 29€ v rámci Slovenska
Online podpora 8:00 - 16:00
Online podpora 8:00 - 16:00
Ak máte otázky, alebo problémy kontaktujte nás
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
Tovar môžete vrátiť do 14 dní

Podrobný popis

Počas čítania budeš mať pocit, že si ju napísal/la ty sám/sama. A že si niečo podobné prežil/la na vlastnej koži. Krátke kapitoly, týkajúce sa rôznych oblastí tvojho života, písané srdcom. Toto nie je kniha o autorke, je to kniha O TEBE.

Pri jej čítaní tebou sa v tebe budú vynárať silné emócie a uvedomenia. Práve vďaka nim dokážeš prechádzať svojou vlastnou cestou sebareflexie a uzdravovania.

Nejde o žiadne motivačné „žvásty“, ale o prvú slovenskú inšpiratívnu literatúru, odporúčanú klinickými psychológmi. Stavia na úprimnosti, priamočiarosti a nebude ti dávať na oči klamlivé ružové okuliare. Práve vďaka tomu dokáže pomôcť tvojmu osobnému rastu a napredovaniu, čo potvrdzujú aj klinickí psychológovia z rôznych kútov Slovenska.

Knižný klenot, ktorý je výberom najpopulárnejších príspevkov autorky poteší nielen tvoju dušu, ale aj oči. Nájdeš v nej špeciálne maľby, ktorých silná symbolika je vysvetlená hneď v úvode knihy. Majú farby čakier a aj vďaka nim precítiš moment TU a TERAZ.

Na 224 stranách nájdeš okrem iného skrytý odkaz. Na konci knihy sú uvedené aj samotné referencie od odborníkov, ktorí za kvalitu knihy ručia a považujú ju za akýsi domáci terapeutický prostriedok.

Čo vďaka tejto knihe získaš

  • Uvedomenie, že nech už prechádzaš čímkoľvek, nie si na to sám. A že podobné pocity zažívajú aj ostatní ľudia vôkol teba, hoci o tom nehovoria nahlas.
  • Podporu 24 hodín 7 dní v týždni.
  • Najlepšieho priateľa, ktorý ťa pohladí nielen svojím obsahom, ale aj svojím vzhľadom.
  • Môže sa stať balzamom pre tvoju dušu a kľúčom k nájdeniu tvojho vlastného šťastia. Kniha o tom, ako sa aj ty dokážeš znovuzrodiť z popola!

 

Rok vydania: 2022  ISBN: 9788057042655  Rozmer: 148×210 mm  Počet strán: 224  Väzba: pevná  Jazyk: slovenčina

Vydal: Lucia Ďuračová      Kategória: kariéra a osobný rozvoj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: